
Met het EK voor de deur – van 2 juli tot en met 27 juli – is het Frankrijk 2025 vrouwen shirt voor het aankomende toernooi alvast gelekt. De nieuwe tenues zijn vroegtijdig opgedoken in een Nike-winkel in Thailand. Dankzij deze vervroegde beelden kunnen we nu al een blik werpen op de opvallende ontwerpen. De Les Bleues zullen de shirts komende zomer dragen tijdens het Europees Kampioenschap.
Thuisshirt: klassiek blauw met speelse details
Het nieuwe Frankrijk 2025 vrouwen thuisshirt blijft trouw aan de traditionele kleuren, maar krijgt een moderne twist. Het shirt is overwegend donkerblauw, een tint die officieel ‘Blue Void’ wordt genoemd. Wat direct opvalt zijn de lichtroze-oranje logo’s in de kleur ‘Light Madder Root’, die subtiel afsteken tegen de diepe blauwe achtergrond.
Wat dit shirt echt unieke maakt, zijn de kleine rode en lichtblauwe spikkels die over het hele ontwerp verspreid zijn. Deze speelse toevoegingen geven het tenue een levendig en uniek karakter, zonder te schreeuwerig te worden. Het geheel voelt stijlvol aan en sluit mooi aan op de doelgroep – precies wat je verwacht van een team dat meedoet om de prijzen.

Uitshirt: verfijnd en verrassend
Het uitshirt van Frankrijk voor het EK 2025 is ook mooi afgewerkt, maar volgt een compleet andere stijl. De basiskleur is een zachte vanilletint, door Nike omschreven als ‘Pale Ivory’. Dezelfde lichtroze-oranje logo’s keren terug, wat voor herkenbaarheid zorgt tussen het thuis- en uittenue.
De eyecatcher van dit shirt is zonder twijfel de diagonale snijlijn over de borst, die het ontwerp een speels en opvallend randje geeft. De blauwe kraag maakt het geheel af en zorgt voor een sterk contrast met de lichte stof. Hiermee straalt het uitshirt elegantie én sportieve flair uit.

Klaar voor het EK
Met deze tenues zet Frankrijk een stijlvolle toon voor het EK 2025. Zowel het thuisshirt als het uitshirt zijn ontworpen met oog voor detail en gevoel voor traditie, maar bevatten genoeg verrassende elementen om op te vallen op het veld én daarbuiten. De officiële release moet nog plaatsvinden, maar voor wie niet kan wachten: de eerste exemplaren zijn dus al opgedoken in winkels in Azië.